Dünya için ürettiğimiz koltuk yıkama makinaları

Koltuk Yıkama Makinaları Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Koltuk yıkama makinaları; sulu sistem halı koltuk yıkama makinaları, sıcak sulu halı koltuk yıkama makinaları ve buharlı sistem halı koltuk yıkama makinaları olarak gruplandırılmaktadır.

Sulu sistem koltuk yıkama makinaları su ve matik özellikli koltuk yıkama şampuanı ile birlikte temiz su tankına eklenir. Temiz su tankına eklenen karışım, koltuk yıkama aksesuarı ile koltuk yüzeylerine püskürtülmektedir. Yüksek basınçlı su püskürtme özelliği ve koltuk yıkama şampuanı etkisi ile kirler çözülür. Koltuk yıkama makinası ile koltuk yüzeyine püskürtülen karışımı yüksek vakum gücü ile emiş yapılır. Bu işlem koltuk yüzeylerini durulamak için sadece su ile tekrar edilir. Ardından bulunduğu yerde koltuklar havalandırılarak kurutulur. Sulu sistem koltuk yıkama makinalarında bu işlem sadece soğuk su ile gerçekleştirilir.

Sıcak sulu veya buharlı sistem halı koltuk yıkama makinalarında yıkama işlemi için buharlı yıkama makinası, temiz su tankına soğuk su ilave edilir. Sıcak sulu veya buharlı koltuk yıkama makinası kısa bir sürede suyu ısıtarak yıkama işlemi için hazır hale gelir. Koltuk yüzeylerine, tercihe göre sıcak su ya da buhar püskürtülür, ardından matik özellikli koltuk şampuanı koltuk yüzeylerine aparat yardımı ile püskürtülmesi sağlanır. Yüksek buhar gücü ve buhar basıncı ile çözülen kirler buharlı koltuk yıkama makinası vakumu ile vakumlanarak koltuktan temizlenir. Aynı işlem sadece su ile durulanması için yapılır.

Koltuk yıkama makinaları kullanılırken yardımcı ekipmanlar; koltuk fırçalama makinası da kullanılabilir.

Koltuk yıkama makinaları fiyatları için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

» Koltuk yıkama makinası alırken dikkat edilecek noktalar.
Gerek ev tipi gerek sanayi tipi koltuk yıkama makinası alırken dikkat edilecek hususlar...

» Süpürme Özellikli Halı Yıkama Makinaları ile Yerinde Halı Yıkama
Elle halı yıkama yöntemine kıyasla daha kolay ve etkili bir halı yıkama yöntemid...

» Koltuk Yıkamanın Önemi
Ev ve işyerlerinde kamusal alanlarda veya herhangi bir yerde en çok vakit geç...